Durable Coral mini

Durable Coral Mini haakkatoen van 20 gram in een effen kleur

Durable Coral Mini

Durable Coral Mini is de kleinere uitvoering van het populaire Durable Coral haakkatoen. Met een bolletje van slechts 20 gram is dit garen ideaal voor projecten waarbij u maar weinig van een bepaalde kleur nodig heeft. Zo hoeft u geen grote bol aan te schaffen en kunt u eenvoudig meerdere kleuren combineren.

De bollen hebben een looplengte van 50 meter en bestaan uit 100% gemerceriseerd katoen. Door het merceriseren krijgt het garen een mooie, subtiele glans, voelt het extra zacht aan en is het bovendien sterk en duurzaam. Durable Coral Mini is geschikt voor haak- en breinaalden van 2,5 tot 3,5 mm en laat zich prettig verwerken, waardoor u een mooi en gelijkmatig resultaat krijgt.

Dit veelzijdige haakkatoen is bijzonder populair voor het haken van amigurumi, knuffeltjes, sleutelhangers en andere kleine decoratieve projecten. Ook voor kleurrijke details in grotere haakwerken, zoals bloemen, applicaties, granny squares of randafwerkingen, zijn de Mini-bolletjes een uitstekende keuze. Daarnaast is het garen dankzij de zachte structuur zeer geschikt voor het maken van babykleding, speelgoed en diverse woonaccessoires.

Durable Coral Mini is verkrijgbaar in een uitgebreid kleurenassortiment dat perfect aansluit op de kleuren van het reguliere Durable Coral-garen. Hierdoor kunt u de kleine en grote bollen eenvoudig combineren binnen één project.

Bent u op zoek naar hoogwaardig haakkatoen in een compact formaat? Dan is Durable Coral Mini de ideale keuze. Bekijk hieronder alle beschikbare kleuren en bestel eenvoudig uw favoriete bolletjes bij Mooi Zelfgemaakt voor uw volgende haak- of breiproject.


Sorteer op:
 
InStock 0.99
 
Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren. Door gebruik te maken van onze website gaat U hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid